Ofis Taşıma

Ofisinizi yeni bir yere taşımak, evden eve nakliyat işleminden çok farklıdır. Büyük fotokopi makineleriniz, sunucularınız, birden fazla bilgisayar ve telefon sisteminiz ve ayrıca sayısız küçük öğeniz olduğunda, ne yaptığını bilen ofis nakliyecilerine ihtiyacınız vardır. Lisanslı ve sigortalı İstanbul ofis taşıma şirketlerimiz, bölmelerin nasıl söküleceğini bilen, yüksek teknoloji ekipmanlarını güvenli bir şekilde taşıyan ve genellikle daha küçük eşyaların saklanabileceği ve güvenli bir şekilde taşınabileceği sert kasalar getiren nakliyeciler sağlayacaktır.

İstanbul Ofis Taşıma

Kurumsal bir ofisin taşınması benzersiz zorluklar sunar, çünkü kişisel yaşamlarımızın aksine, küresel olarak bağlantılı dünyamızda iş çok fazla mola vermez. Müşteriler, satıcılar ve çalışanlarla normal şekilde çalışmaya çalışırken ofisinizin etrafında dolaşan nakliyecileriniz varsa, taşınma işiniz veya organizasyonunuz için ciddi bir aksama olabilir.
 
 Ve her şey kamyona yüklendikten sonra, günler boyunca eşyalarınızı paketinden çıkarmak ve düzenlemek için boş zamanınız olmaz. Ofis nakliyecileriniz, ekipmanınızı ve mobilyalarınızı bir gün kadar kısa bir sürede boşaltacak, paketini açacak ve kuracaktır.
 
TANRIVERDİ, zamanınıza ve alanınıza saygı duyarak işini yapacak İstanbul ofis taşımacılarını bulmak için doğru yerdir. TANRIVERDİ kurumsal ofis taşıma , yalnızca işi kurumsal ihtiyaçlar için doğru bir şekilde yapma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip taşıma şirketleri ile çalışır. Lisanslıdırlar, sigortalıdırlar ve itibarlarını sürekli olarak gözden geçirir ve her ay endişelerini gideririz. Arkalarında bir paket yapışkan not kadar küçük bir şey bırakmayacaklarına dair güvenimiz yoksa, onlarla çalışmayacağız. İstanbul Ofis taşıma ihtiyaçlarınız için TANRIVERDİ Nakliyat’a güvenebilirsiniz.


Ofis Taşıma Fiyatları

Ofisinizin taşıma fiyatları için doğru ofis mobilyası nakliyecilerini ve fiyatını bulmak için bu sayfadaki ‘Şimdi Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın’ aracımızı kullanın. Sadece bulunduğunuz yeri, taşındığınız yeri ve istediğiniz taşınma tarihini bize bildirin. Tüm bu bilgileri değerlendireceğiz ve size taşınmanız için en iyi şirketi vereceğiz. İsterseniz farklı nakliyecileri bile karşılaştırabilirsiniz.
 
OFİS taşımacılığında lider firma TANRIVERDİ Nakliyat ve Lojistik GIDA. TİC. LTD. ŞTİ. tüm ofis taşıma firmalarını geride bırakarak en iyi nakliyat firması olmuştur. İstanbul ofis taşıma işleminde paketleme fazlasıyla önemlidir. Her hangi bir dosya kaybında sözleşmeye koyduğumuz sigorta sayesinde ücret ile karşılanır. Evden eve taşımacılıkta artan zorluk nedeniyle her firma çok iyi bir hizmet sunamıyor. Bu sırada devreye giren firmamız sizlere en uygun şekilde Ofis taşıma işlemi sunuyor.


İstanbul Ofis Taşıma Firması

İstanbul ofis taşıma firması uğraş gerektiren zahmetli bir olmakla birlikte titizlik gerektirir. Bu titizliği görebileceğiniz firmamızda ofis taşıma hizmetine özel %15 İndirim imkanı sağlıyoruz. Sağladığımız bu hizmet sayesinde ofis taşıma işleminde tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz.

İstanbul Ofis Taşıma Nasıl Gerçekleşir?

İstanbul Ofis Taşıma Nasıl Gerçekleşir? sorusuna cevap vermeye gelirsek aşama ile anlatabiliriz. İlk aşama şu şekilde gerçekleşiyor her nakliye hizmetinde olduğu gibi. Ekspertiz tarafından “ücretsiz” şekilde incelenen ofisinizin taşınacak eşyaları bir listeye geçirilir. Ekspertizimiz en uygun fiyatı ve %15 indirim dahilinde sizlere uygun fiyat sunar. Sözleşmede sigorta, kasko dahildir.
 
Taşınma sabahı yaklaşan evden eve taşımacılık aracı ofisinize yanaşır. Daha sonra ise paketleme işlemine geçilir. Paketleme işlemi oldukça önemlidir. Ne de olsa sizler için maddi veya manevi değeri olan eşyalar paketleniyor. Uzman personeller tarafından her türlü sarsıntıda hiç bir şekilde zarar görmeyecek türde paketlenir ve ofis nakliyesi aracına yerleştirilir. Daha sonra ise eşyaların ve dosyaların dileğiniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve bitirilir.
Şimdi Ara Whatsapp Hattı
dijital pazarlama
Yukarı