Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetinde profesyonellik çok fazla öneme sahiptir. Bir eşya depolama firmasının yapması gereken en büyük ve önem arz eden işlerden biri de eşyaların güvenliği olmaktadır. Her hangi bir çalıntı durumunda altından kalkınmayacak bir vebalin altına girecek ev eşyası depolama firmaları bu hususa dikkat etmelidirler. TANRIVERDİ NAKLİYAT sizler için bu alanda da öncü olmaya devam ediyor. Evden eve nakliyat işleminde yakaladığı başarı sayesinde tüm Türkiye’den adını söz ettiren eşya depolama firması uygun fiyat ile ev eşyası depoluyor.
Eşya Depolama
“Yakınımdaki depolama tesislerini nerede bulabilirim?” insanlar taşınma sürecine başladığında çokça duyduğumuz bir sorudur. Neyse ki, bir sonraki hareketiniz için güvenilir, güvenilir ve uygun fiyatlı kendi kendine eşya depolama tesisleri bulmanıza yardımcı olması için TANRIVERDİ NAKLİYAT’a güvenebilirsiniz. İster geçici ister uzun süreli eşya depolama arıyorsanız, kendi kendine depolama birimi kiralamak, yerden tasarruf sağlayan ihtiyaçlarınız için uygun maliyetli bir çözüm sunar. Depolama birimleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki kılavuzumuzu okuyun.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul ev eşyası depolama işleminde evden eve nakliyat firmamız oldukça titiz davranmaktadır. Tanrıverdi nakliyat firması eşya depolama fiyatları hizmetinde sınır tanımamaya devam ediyor. Yüksek güvenlikli ve müşteri memnuniyetini tavan yaptıracak işlere imza atan TANRIVERDİ Nakliyat hakkımızda DEPOLAMA alanına öncülük yapıyor. Özel güvenlik görevlileri tarafından 7/24 izlenip nem, rutubet, toz ve kir bulunmayan İstanbul ev eşyası depolama yerleri tercih oluyor.

Ev Eşyası Depolama İstanbul

TANRIVERDİ depolama ile avrupa yakası eşya depolama ve anadolu yakası eşya depolama işlemi eskiye göre 10 kat daha hızlı ve pratik ve daha ucuz! Eşyalarınızın asla kirlenmeyeceği yüzde yüz temiz eşya depolarımız ile Tanrıverdi depolama farkını yansıtan eşya depolama firmamız her bütçeye hitap eden fiyatları ile sizleri bekliyor. Tanrıverdi ile eşyalarınızı garanti altına alın ve daha pratik şekilde depolayın. Son model araçlar, ekipmanlar ve büyük depolar ile bu sektörde liderliğini koruyan İstanbul eşya depolama en iyi depolama firması ödülüne laik görülmekten şeref duymuştur. 444 5 929 hattından iletişime geçebilirsiniz. %15 İndirim İle depolama hizmetleri 
ev eşyası depolama

Eşya Depolama Nedir?

Eşya Depolama, bir eşyanın belirli bir süre bir yerde muhafıza edilmesi demektir. Ev eşyası depolama işlemi uğraş gerektiren bir işlem olup uygun fiyata bulunması epey zordur. Bu sırada devreye giren ev eşyası depolama firması fiyatları ile göz açıp kapayana kadar depolama işlemini bitiriyor. Eşya depolarının sadece kendi başına iyi olması yeterli değildir. Eş zamanlı olarak kullanılan malzemeler, araçlar da önem arz etmektedir. Bunların hepsinin modern olduğu ve ev eşyası depolama fiyatları uygun olan bir şirket arıyorsanız tam size göreyiz. Tamamen profesyonel çalışan şirketimiz köklü bir ev depolama firması olup tüm Türkiye’ye bu hizmeti sunuyor.


Ev Depolama nasıl Yapılır?

Kişisel depolama üniteleri, eşya depolama ihtiyacı olanlar için uygun ve bulması kolay bir seçenektir. Kişisel eşya depolama birimi kiralarken, müşteriler genellikle eşyalarını depolama tesisine teslim etmekten ve gerektiğinde eşyalarını depolama biriminden almaktan sorumludur. Çoğu eşya depolama tesisi, eşyalarınızı güvende ve emniyette tutmanıza yardımcı olacak ek hizmetlerin yanı sıra seçim yapabileceğiniz birden fazla boyut birimi sunar. Ek olarak, müşteriler ev eşyalarından karavan, tekne veya motosiklet gibi daha büyük eşyalara kadar her şeyi depolayabilen kendi kendine saklama üniteleri bulabilmelidir.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Neyse ki, ülke genelinde binlerce eşya depolama tesisi var, bu da evinizin yakınında bir tane bulma şansının iyi olduğu anlamına geliyor. Yerel bir eşya depolama birimini bulmak için posta kodunu veya şehrinizi ve ikamet ettiğiniz eyaleti (yukarıda) girin ve ‘depo bul’ düğmesini tıklayın. TANRIVERDİ, karşılaştırmak için yeni evinizin yakınındaki en yakın depolama birimi tesislerinden fiyat teklifleri alacaktır. Birçok popüler ve bulması kolay eşya depolama tesisi.
Kendi kendine eşya depolama biriminin içinde neleri saklayabilir ve neleri saklayamazsınız
Havai fişekler, patlayıcılar, kimyasallar, gübreler, boya, benzin, narkotik ve propan tankları gibi tehlikeli ve/veya yanıcı maddeler dışında hemen hemen her şeyi bir eşya depolama ünitesinde saklayabilirsiniz. İzin verilmeyen diğer öğeler arasında bozulabilir yiyecekler, ilaçlar, bitkiler ve hayvanlar bulunur. Üniteyi yüklemeden önce kurallar ve kısıtlamalar hakkında özel depolama tesisinize danışın. Şirket, depolama biriminizde neleri saklayabileceğiniz ve depolayamayacağınız konusunda size bir liste sağlayabilmelidir.
İstanbul Eşya Depolama

Eşya Depolama Fiyatları

Çoğu eşya depolama tesisi, aylık veya haftalık olarak oldukça uygun eşya depolama fiyatları sunar. Kendi kendine depolama maliyetleri, çoğunlukla eşyalarınızın depoda kaldığı süre ve kiralanan eşya depolama biriminin boyutuna göre belirlenir. Daha büyük birimler tipik olarak daha pahalıdır. Konum da önemli bir faktör. Büyük şehirlerde bulunan depolama birimlerinin genellikle daha az talep gören banliyö bölgelerindekilere göre daha pahalıya mal olduğunu unutmayın. İpucu: Paradan tasarruf etmek istiyorsanız, ilk ay ücretsiz depolama sunan depolama tesislerine göz atın.

En İyi Eşya Depolama Firması

Bölgenizdeki En iyi eşya depolama firması kendi kendine depolama tesislerini karşılaştırmak için bu sayfadaki ‘Şimdi eşya Depolama Bul’ aracımızı kullanın. Size en yakın eşya depolama birimi tesislerinden fiyat teklifi alacaktır.  eşya Depolama seçenekleri derecelendirmeye, fiyata ve evden uzaklığa göre sıralanabilir. Ayrıca klima kontrolü, araçla erişim, 24 saat erişim ve arabalar, tekneler ve karavanlar gibi büyük içerikleri barındırma yeteneği gibi özel özelliklerle filtrelenebilirler.

Eşya depolama Aşamaları

Ev eşyalarını isteyerek depoya atmanızı önermiyoruz. Bunun yerine, eşya depolama birimi müşterilerinin, eşyalarının depolama birimi içindeyken iyi durumda kalmasını sağlamak için uygun paketleme teknikleri ve güvenlik önlemleri hakkında bilgi edinmelerini öneririz. Eşyaları eşya depolamaya hazırlamak için birkaç öneri, bir envanter listesi oluşturmak, eşya depolama kısıtlamalarını araştırmak, eşyaları önceden temizlemek, sağlam kutulara veya plastik kutulara yatırım yapmak, tüm kutuları etiketlemek, tüm eşyaların kuru olduğundan emin olmak ve yerden tasarruf etmek için mobilyaları sökmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Depolama Tesisleri

Çoğu depolama birimi ya çelik ya da ahşaptır. Genel olarak, çelik çerçeveli depolama üniteleri, hava koşullarına en dayanıklı depolama pod tipi olarak kabul edilir. Depolama üniteniz açık havada depolanacaksa, metal bir saklama ünitesi ayırmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bir ahşap depolama birimi kiralamaya karar verirseniz, üstünde hava koşullarına dayanıklı bir kaplama olduğundan emin olun.

Kiralık Eşya Depolama

Depolama üniteleri, hareket halindeyken geçici depolamaya, küçülürken uzun süreli depolamaya ve karavanlar, motosikletler ve tekneler gibi daha büyük eşyalar için ekipman depolamaya ihtiyaç duyanlar için mükemmeldir. Çöp atmak isteyenler, eşyaları evden çıkarmaya yardımcı olmak için bir depolama birimi de kullanabilirler. Buna ek olarak, depolama üniteleri Noel süsleri, kış veya yazlık giysiler ve tatil süsleri gibi mevsimlik eşyaları saklamak için mükemmel bir yerdir.

Eşya Depolama Firması

Küflenmeye, küflenmeye ve hava kaynaklı hasarlara karşı hassas olan giysi ve diğer eşyaları depolayanlar mutlaka iklim kontrollü bir ev eşyası depolama birimi kiralamalıdır. İklim kontrollü depolama üniteleri, yıl boyunca belirli bir sıcaklığı korur ve eşyaların nemden ve aşırı sıcaklıklardan korunmasına yardımcı olur.

Eşya Depolama Şirketi İstanbul

Sunulan özellikler, kullanmaya karar verdiğiniz depolama tesisine bağlı olacaktır. Ortak depolama birimi özellikleri arasında iklim kontrolü, kilit ve anahtar, 24 saat erişim, video izleme ve ek güvenlik önlemleri, tesis içi aydınlatma ve sunulan çoklu boyutlar bulunur.

Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Bir depolama birimi kiralamanın fiyatı, kiralanan süreye, eklentilere, sigortaya, kullanılan özel depolama tesisine ve kiralanan boyuta bağlıdır. Fiyat noktaları ayda 200 ila 1000 TL veya daha fazla arasında değişebilir. Çoğu eşya depolama tesisi, ayda yaklaşık 500 karşılığında depolama birimi kiralama hizmeti sunar. Kendi kendine depolama maliyetleri hakkında daha fazla bilgi için burayı kontrol edin.
En İyi Eşya Depolama Firması

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Çoğu depolama tesisi, kiralık çok boyutlu İstanbul eşya depolama şirketleri birimleri sunar. En yaygın boyutlar 5’x5′, 5’x10′, 10’x10′, 10’x15′ ve 10’x20′ depolama birimleridir. Ek olarak, birçok tesis, karavanlar ve tekneler gibi toplu eşyaları tutabilen ekstra büyük boyutlar sunar. Hangi boyuta ihtiyacınız olacağını anlamak için, tavsiyeleri için depolama tesisiyle iletişime geçin. Çoğu tesis, saklamayı planladığınız kutu ve kutu sayısına göre size önerilerde bulunacaktır.

Eşya Depolama Sırasında dikkat edilmesi gerekenler

Evinizin yakınında iklim kontrollü, hava koşullarına dayanıklı bir depolama birimi aramanızı öneririz. Depolama tesisinin güvenlik özelliklerinin yanı sıra iyi aydınlatılmış bir ortam ve 24 saat erişim sunduğundan emin olun.

Sigortalı Eşya Depolama

Evet, eşyalarınızı depoya koyarken sigorta ettirmek her zaman iyi bir fikirdir. Birçok depolama tesisi, depolama sırasında hasar gören veya kaybolan ürünler için ücretsiz veya uygun fiyatlı teminat sunar. Depodayken eşyaları kapsamak için ev sahibi sigortasına güveniyorsanız, poliçenizin özelliklerini kontrol ettiğinizden emin olun. Birçok sigorta sağlayıcısının, eşyalar tesis dışında bulunduğunda ne kadar kapsayacağı konusunda bir sınırı vardır.

Eşya Paketleme

Eşya Depolama firmaları biriminizi yüklemek için yardıma mı ihtiyacınız var? Neyse ki, eşya paketleme bir ev eşyası depolama birimine taşırken size yardımcı olacak paketleme ve yükleme hizmetleri bulmak kolaydır. Hareketli işçi bulma konusunda yardım için burayı kontrol edin .

Tanrıverdi Eşya Depolama Firması

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda depolama tesisi ile kararın biraz bunaltıcı olabileceğini biliyoruz. Neyse ki, yardım etmek için buradayız. Neden ekstra alana ihtiyacınız olursa olsun, bölgenizde güvenilir ve uygun fiyatlı depolama tesisleri bulmamız için bize güvenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki arama motoruna posta kodunu veya şehrinizi ve ikamet ettiğiniz eyaleti yazmak. TANRIVERDİ eşya depolama firması, evinizin yakınındaki en yakın depolama tesislerinden fiyat teklifleri alır, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kolayca karşılaştırabilir ve rezerve edebilirsiniz.


Eşya Depolama Firması

Son zamanlarda yaşanan kentsel dönüşüm nedeniyle özellikle İstanbul bölgesinde ulaşım sektörü büyük bir ivme kazanmıştır. Firmamız ev eşyalarının depolanmasında çok dikkatlidir, eşyalarınızın gerekli detaylarını ilk önce kontrol etmek ve analiz etmek için kapıya geliyoruz, profesyonel bir ekip ve geniş bir filo ile donanmış durumdayız, tüm eşyalarınızı monte ediyor ve uygun şekilde paketliyoruz. Firmamız kargo antrepoculuk alanında İstanbul'un önde gelen firmalarından biri olup, en kaliteli depolama hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunarak, depolama firmaları arasında en iyi depolama alanına sahiptir. Yurtdışına çıkmak üzere olan akademik veya lisansüstü personele, döndüklerinde teslim alma imkanı sunan indirimli depolar sunuyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Güvenli depolama kullanan tüm müşterilerimiz her geçen gün büyümemize yardımcı oluyor. Türkiye'nin en iyi depolama şirketiyiz. Verdiğimiz hizmetlerle bu yolda rakipsiz olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Uzun yıllara dayanan köklü şirket tecrübemiz ile ev depolama deneyimi ile size şeffaf bir şekilde depolama imkanları sunuyor. İstanbul Depo Çözümleri'nin son derece işlevsel ve akıllı sistemleri ile gönderilerinizi evinizden depomuza sigorta kapsamında teslim ediyoruz.

İstanbul depolama alanı konusunda sizi her zaman temin ederiz. Eşyalarınızı büyük bir özenle depolamak için taşıyoruz. Teslimat sırasında personelimiz gönderinizi yeni adresinize getirecektir.

Depolarımız haftalık olarak dezenfekte edilmektedir. Özellikle Covid-19 sürecinde ekibimiz ürünleri tek kullanımlık malzemelerle paketleyerek depomuzda korumalı kaplarda muhafaza etti.

Ev Depolama

Size her zaman sektördeki en iyi ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Bunu yapmak için tüm geçmiş bilgileri ve modern teknolojiyi kullanıyoruz. Aynı zamanda firmamız her zaman en kaliteli hizmeti vermektedir. Ancak, bir şirket olarak kabul edilir. Bu yüzden her zaman en iyisini sunuyoruz. Çünkü en iyi nakliye ve depolama şirketi olmaya devam edeceğiz. Biz uygun fiyatlı depolama ile profesyonel bir şirketiz. Firmamızla iş birliği yapmaktan keyif alacaksınız, en iyi hizmeti ve ekonomik fiyatı sağlayabiliriz. Diğer firmalarla karşılaştırabilirsiniz. Bunu yaparken de ekonomik depolama fiyatına sahip bir firmayız. Hizmet kalitesi olarak da en iyisiyiz. Aradığınız en tecrübeli ve profesyonel depolama çözümü sizin için bizler tarafından profesyonel olarak sunulmaktadır.
Şimdi Ara Whatsapp Hattı
dijital pazarlama
Yukarı