Asansörlü Taşıma

Asansörlü nakliyat, modern evden eve taşımacılık işlemleri ile nakliyat hizmetleri. Modern kentlere artan göç nedeniyle İstanbul evden eve nakliyat ihtiyacı her geçen gün artış gösteriyor. TANRIVERDİ İnş. Gıda TİC. LTD. ŞTİ. sunduğu İstanbul asansörlü nakliyat ile modern taşımacılığa öncülük eden asansörlü nakliyat firmasıdır. Eşyaların güvenliği oldukça büyük öneme sahiptir. Sizler için maddi & manevi değerli olan eşyalarınız asansörlü ev taşıma hizmetinde her hangi bir zarar durumunda sigorta devreye girip tüm zararı ortadan kaldırıyor.


Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Maltepe de bulunan evden eve nakliyat asansörleri 45m ve 59m olarak iki adettir. Gidilecek menzilin fazlalığı da fiyata etkisi olur. Asansörlü ev taşıma yapmanın faydaları ise şunlardır; hızlı ve daha güvenli, ekonomik taşımacılık şeklidir.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul asansörlü nakliyat, Avrupa yakası asansörlü nakliyat ve Anadolu yakası asansörlü nakliyat firmaları tarafından sunulan işlemlerdir. Bu hizmette pratiklik çok önemlidir. Çünkü pratik ve hızlı gerçekleşen işlemler açık şekilde müşteri memnuniyetini yükseltiyor. Yükselen memnuniyet sayesinde tercih edilen firmamız bu hizmette sadece İstanbul değil tüm Türkiye’de tanınmış bir şirkettir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları benzin fiyatlarının artması nedeniyle artış göstermiştir. Çünkü benzinle çalışan modüler asansörler çok fazla maliyetli olmakla birlikte doğru orantılı olarak hızlı ve pratiktir. Asansörlü nakliyat fiyatları kat oranlarına göre farklılık göstermektedir. Örnek; 5. kata çıkacak bir asansörün fiyatı 300 ile 600 arası değişmektedir. Ek olarak eşyanın miktarı da önemlidir çünkü eşya miktarı ile harcanacak benzin doğru orantılıdır. Nedeni ise asansörün daha çok yukarı ve aşağı yapması olacaktır elbet. Asansörlü ev taşıma fiyatları sayesinde indirimli şekilde işlemleri gerçekleştirebilir evlerinizi hızlı ve pratik taşıtın.

Ev Boyutu Asansör Cinsi Fiyat
1+1, 2+1 Orta 300TL
3+1 ve + Büyük 500TL
Şimdi Ara Whatsapp Hattı
dijital pazarlama
Yukarı