Özel Depolama

Özel konteynır depoları ile profesyonel depolama yapılır. Eşyalarınız 7/24 güvenlikli depomuza son derece modern konteynırlar ile depolanır. Depolama ücretleri ise her zaman olduğu gibi uygundur. Özel Depolarımız son derece modern olmakla birlikte eşyalarınız herhangi bir kazaya karşın örneğin çalınma yangın gibi olasılıklar düşünülerek sigortalanmaktadır.
 
Depolama müşterileri, tüm depolama operasyonlarını ofislerinden online ve takip edebilmekte, gerçekleştirilen tüm depolama operasyonlarına ait ayrıntılı raporları, istedikleri dönemlerde alabilmektedirler Evden eve nakliyat iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur.
 
Eşyanın antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi, hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesine yarayan gerekli ekipman donanımına sahiptir. Her türlü ürün için, özelliklerine göre çağdaş koşullarda depolama olanağına sahip depoda hizmet verilmektedir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Özel Depolama Hizmeti Nedir?

Özel Depolama ile eşyalarınız şirketimiz tarafından profesyonelce paketlenir en iyi paketleme ve depolama hizmeti sunarız. Özel depolarımız günümüzün teknolojisi ile donatılmış özel odacıklara sahip alanlar ile eşyalarınızın nispeten daha yüksek fiyat ve kalite standartları ile depolanmasıdır.
 
TANRIVERDİ olarak 2000m2 gibi bir alanda 150 adet özel oda ile müşterilerimizin eşyalarını rutubet ve nemsiz bir ortamda depolayarak eşyalara bir zarar gelmesini önler ve depolarız. Alanında uzman personeller ve çalışanlar ile çağımıza uygun teknikler ile teknolojinin harmanlanmış bir profesyonel hizmet ile deneyim alabilirsiniz.
 

Özel Depolama Tesisleri

Şimdi Ara Whatsapp Hattı
dijital pazarlama
Yukarı