Eşya Paketleme

Her şeyden çok, iyi bir şekilde eşya paketlemek, genel olarak başarılı bir hareket için çok önemlidir.
Tam hizmet veren bir şehirlerarası nakliye şirketi bunu sizin için halledebilir – ancak bazen bunu kendiniz yapmak istersiniz. Kendin Yap hareketiyle ilgili ipuçları için aşağıdaki eşya paketleme kılavuzumuza bakın.
TANRIVERDİ olarak taşınma deneyiminizi mümkün olduğunca acısız hale getirmek istiyoruz. eşya Paketleme hizmetleri sunarken, bazı müşterilerin eşya paketlemeyi kendilerinin yapmayı tercih ettiğini anlıyoruz. Bu nedenle, sorunsuz bir şehirlerarası taşınma deneyimine sahip olmanıza yardımcı olmak için aşağıdaki eşya paketleme kılavuzunu sağladık . Bir oda seçin ve paketleme kılavuzumuz, orada bulabileceğinizi en iyi şekilde nasıl paketleyeceğinizi açıklayacaktır.


Garaj, Hobi Odası ve Depo

Garajlar ve depolama barakaları, doğru şekilde paketlemek için özel dikkat gerektiren garip şekilli, keskin veya ağır eşyalarla dolduruldukları için taşınmaya hazırlanmak için genellikle en uzun süreyi alır.

Ev, Ofis ve Oda

Hangisinin nereye gittiğini bilmeniz için kabloları ve kabloları etiketleyin ve birlikte gittikleri elektronik ekipmanla aynı kutuya koyun.

Yatak Odası, Kreş ve Banyo

Önce daha az kullanılan misafir odaları ile uğraşarak yatak odalarınızı taşınmak için paketlemeye başlayın. Çocuklar yanlarına almak istedikleri oyuncakları ve kitapları bir kenara bırakıp geri kalanını kutulara koyarak yardımcı olabilirler.

Oturma, Aile ve Misafir

Elektronikten lambalara kadar, ana yaşam alanınız taşınmadan önce biraz ekstra hazırlık gerektirir.

Yemek odası

Yemek odası genellikle en kırılgan porselen ve kristal kadeh takımınızı içerecektir. Taşınma uzmanları, her bir öğenin dikkatlice kağıda sarılmasını ve bulaşık kutusundaki hareketli kartonlara yerleştirilmesini tavsiye eder; TANRIVERDİ için hücresel bölücüler önerilir.

Mutfak ve Çamaşır Odası

Taşındığınızı anladıktan sonra, hemen mutfağınızı toplamaya başlayabilirsiniz. Daha az kullanılan servis tabaklarınız, mevsimlik ürünleriniz ve küçük ev aletlerinizle başlayın.

Hareketli Aletler

Büyük aletleri taşınmaya hazırlarken, küf ve küf oluşumunu önlemek için temiz ve kuru olmaları önemlidir.

Taşınamayan Eşyalar

Değerli ve yeri doldurulamaz eşyaları tır yerine yanınızda taşımalısınız.

Kutu Çeşitleri

Neyi paketlemeye çalışıyor olursanız olun, TANRIVERDİ hatlarında kutu vardır. Kutularımız, güvenli ve verimli hareket etmeye yardımcı olmak için tüm farklı güçlerde ve boyutlarda gelir.

 
Şimdi Ara Whatsapp Hattı
dijital pazarlama
Yukarı