Eşya Depolama Nedir? Nasıl Yapılır?

30-03-2022 / Nakliyat
Son zamanlarda yaşanan kentsel dönüşüm nedeniyle özellikle İstanbul bölgesinde ulaşım sektörü büyük bir ivme kazanmıştır. Firmamız ev eşyalarının depolanmasında çok dikkatlidir, eşyalarınızın gerekli detaylarını ilk önce kontrol etmek ve analiz etmek için kapıya geliyoruz, profesyonel bir ekip ve geniş bir filo ile donanmış durumdayız, tüm eşyalarınızı monte ediyor ve uygun şekilde paketliyoruz. Firmamız kargo antrepoculuk alanında İstanbul'un önde gelen firmalarından biri olup, en kaliteli depolama hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunarak, depolama firmaları arasında en iyi depolama alanına sahiptir. Yurtdışına çıkmak üzere olan akademik veya lisansüstü personele, döndüklerinde teslim alma imkanı sunan indirimli depolar sunuyoruz.

Güvenli depolama kullanan tüm müşterilerimiz her geçen gün büyümemize yardımcı oluyor. Türkiye'nin en iyi depolama şirketiyiz. Verdiğimiz hizmetlerle bu yolda rakipsiz olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Uzun yıllara dayanan köklü şirket tecrübemiz ile ev depolama deneyimi ile size şeffaf bir şekilde depolama imkanları sunuyor. İstanbul Depo Çözümleri'nin son derece işlevsel ve akıllı sistemleri ile gönderilerinizi evinizden depomuza sigorta kapsamında teslim ediyoruz.

İstanbul depolama alanı konusunda sizi her zaman temin ederiz. Eşyalarınızı büyük bir özenle depolamak için taşıyoruz. Teslimat sırasında personelimiz gönderinizi yeni adresinize getirecektir.

Depolarımız haftalık olarak dezenfekte edilmektedir. Özellikle Covid-19 sürecinde ekibimiz ürünleri tek kullanımlık malzemelerle paketleyerek depomuzda korumalı kaplarda muhafaza etti.

Size her zaman sektördeki en iyi ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Bunu yapmak için tüm geçmiş bilgileri ve modern teknolojiyi kullanıyoruz. Aynı zamanda firmamız her zaman en kaliteli hizmeti vermektedir. Ancak, bir şirket olarak kabul edilir. Bu yüzden her zaman en iyisini sunuyoruz. Çünkü en iyi nakliye ve depolama şirketi olmaya devam edeceğiz. Biz uygun fiyatlı depolama ile profesyonel bir şirketiz. Firmamızla iş birliği yapmaktan keyif alacaksınız, en iyi hizmeti ve ekonomik fiyatı sağlayabiliriz. Diğer firmalarla karşılaştırabilirsiniz. Bunu yaparken de ekonomik depolama fiyatına sahip bir firmayız. Hizmet kalitesi olarak da en iyisiyiz. Aradığınız en tecrübeli ve profesyonel depolama çözümü sizin için bizler tarafından profesyonel olarak sunulmaktadır.
 
Şimdi Ara Whatsapp Hattı
dijital pazarlama
Yukarı