Asansörlü Nakliyat Nedir? Nasıl Yapılır?

30-03-2022 /
Asansör taşımacılığı, binalarda kat sayısının artması ve eşyaların taşınmasının zorluğu ile birlikte gelen yeni bir akımdır. Asansör taşımacılığı, eşyalarınızın parça parça değil, eşyaların taşınacağı veya alınacağı evin balkonuna çıkarak ve yaklaşarak taşınmasıdır. Asansör araçları bu amaçla yapıldığı için yüksek katlara çıkabilmektedir.
 
Asansörlü taşımacılığın kullanılmasının en büyük nedeni, normal ulaşım sistemine göre daha hızlı ve güvenli olmasıdır. Eşyalarınızı tek tek almaktansa birçok eşyanızın zarar görmeden kısa süre içerisinde kaldırılması büyük bir avantaj olacaktır. Aynı zamanda dar bir geçitte taşınmaya çalışılan eşyaların zarar görme riskinin asansör taşımacılığına göre çok daha yüksek olması asansör taşımacılığının daha güvenli olduğunu göstermektedir. Asansörle taşınabilmeniz için evinizin dışının uygun olması ve 3. kat veya üstüne taşınması gerekmektedir. Görünümün uygun olup olmadığına ekip üyelerimiz karar verir. Asansör açıklığı 8-12 metre arasında olduğu için asansör ulaşımı 3. kat ve üzeri olarak yapılmaktadır.
Deneyimli kapıdan kapıya taşıma ekibimiz ile asansör ile taşıma ve taşıma işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Asansör taşımacılığı denilince aklımıza firmamız gelmektedir. Asansörden eve ulaşım alanındaki hizmetlerimiz müşterilerimizi her zaman memnun etmiştir. Müşterilerimiz hizmet kalitesini çok ciddiye alırlar ve nakliye işi olur olmaz bizi ararlar. Telefonlarımız her zaman telefon rehberinde kayıtlıdır.
 
Asansör taşımacılığı firması olarak zamanla yarışıyoruz. Zamanın önemli bir değer olduğunu biliyoruz. Artık bu ifadenin ne kadar doğru olduğunu bildiğimize göre, vakit nakittir ve müşterilerimizin zamanına saygı duyuyoruz. Belirlenen saatte belirlenen saatte geldik. Her zaman program olarak çalışmaya devam ediyoruz. Ev eşyalarınız güvenli ve düzenli bir şekilde sevk edilir.
 
Asansörlü taşımacılık firmaları arasında öne çıkan firmamız, taşımacılık işlerinize adaydır. Bölgedeki firmalar arasında bizi öne çıkaran birçok özelliğimiz var. Bunlardan biri de gösterdiğimiz şeffaflık.
 
Köklü bir geçmişe sahip olan şirketimiz ve profesyonel uzman ekibimiz sayesinde sizlerin yeni evinize veya ofisinize en kolay ve rahat bir şekilde eşyalarınız zarar görmeden taşınmanız için gereken bütün hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz. Son teknoloji asansörlerimiz sayesinde profesyonel bir şekilde eşyalarınızı en güvenli bir taşıma ile taşıyoruz.
 
Şimdi Ara Whatsapp Hattı
dijital pazarlama
Yukarı