FİYAT TEKLİFİ AL ->
İLETİŞİM
FİYAT TEKLİFİ AL ->
İLETİŞİM
Önceki
Sonraki

Evden Eve Nakliyat

DİKKAT!: Evden eve nakliyat alanında lider unsurları taşıyan firmamız bir çok ilde taklit ediliyor. Firmamızın bu kişilere dava açtığını adaletin yer bulacağına dair inancımız devam etmektedir. Bu korsan firmalar internet ortamında evden eve nakliyat gibi yerlerde adımızı zedeleyecek davranışlara imza atmışlardır. Bunlara asla ödün vermemeli bunların hepsinin bir yanılma olduğuna inanabilirsiniz.

Tanrıverdi Nakliyat

DUYURU: Evden Eve Nakliyat işlemlerinde COVID nedeniyle %10 İndirim imkanı sunuyoruz.

Tanrıverdi Nakliyat İNŞ. GIDA. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İstanbul'un en köklü nakliye şirketidir. 1985 Yılından beri evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama, uluslararası ve şehirlerarası nakliyat imkanları sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmetlerin neticesinde 5 yıldız üzerinden 4.9 puan ile Türkiye'nin en yüksek ortalama puanına sahip nakliyat firması olarak günümüzde modern imkanlar dahilinde taşımacılık gerçekleştiriyoruz. COVID nedeniyle işlerinde çıkartılan veya maaşlarında aksaklık olan insanlar için nakliyat fiyatlarını %10 indirimli bir şekilde sunuyoruz.

Tanrıverdi olarak 37+ yıldan fazla tecrübe ile İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimiz sorunsuz bir şekilde yıllardır sunuluyor. 7/24 şekilde her hangi bir sorunu olan müşteriler her zaman 444 5 929 çağrı merkezimizden müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir tüm sorunlarınızı iletebilir ve bir neticeye varabilirsiniz. Evden eve nakliyat her zaman profesyonellik ve tecrübe ister bu tecrübe ve birikime sahip nakliyat firması olarak yılların tecrübesi ve birikimini müşterilerimize aktarıyoruz. Profesyonel şekilde aktardığımız evden eve nakliyat fiyatları da son derece uygundur.

Taşımacılık alanında her zaman bir profesyonele ihtiyaç duyulur. Nakliye piyasasında profesyonel nakliye şirketi bulmak epey zor olabilir. Bu zorlu durumun başından çıkmak için şirketlerin iyice araştırılıp aklınızda kalan tüm soruları çekinmeden sormalısınız. Profesyonel bir firma bulduysanız sırada ki adım evden eve nakliyat fiyat konusudur. Bir çok nakliye firması fiyat konusunda tolerans göstermezken biz müşterilerimize %10 İndirim imkanı ile destek oluyoruz. Köstek asla olmuyoruz. Çünkü; köstek olmaktansa destek olmak müşteri memnuniyeti getirisidir. Türkiye sınırları içersin de en iyi nakliyat firması.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak 1985 yılından beri günümüze son derece modern ve kurumsal faaliyet sayesinde gelmiş bulunmaktayız. Şirketimizin sunduğu hizmetleri Türkiye sınırları içerisinde hiç bir firma sunmuyor ve sunamaz çünkü; en iyi evden eve nakliye şirketi olarak aile firmanız olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak TANRIVERDİ içerisinde çalışan tüm personeller işin ehli kişilerdir. Şirketimizin İstanbul şubeleri şu şekildedir. Esenler, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik ve diğer tüm ilçelere ihtiyaçları dahilinde profesyonel ev taşıma hizmeti sağlıyoruz.


Evden Eve Nakliyat
✅ TANRIVERDİ Nakliyat : 1985 Kuruluş.
✅ Evden Eve Nakliyat: Sigortalı Hizmet
✅ Hizmet Bölgesi : Tüm Türkiye 7/24
✅ Firma Belgeleri : K3-Marka Tescil-Uygunluk Belgesi
✅ Asansörlü Nakliyat: 24. Kata kadar hizmet

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Tanrıverdi olarak sektörün lider nakliye şirketiyiz. Evden eve nakliyat içerisinde binlerce korsan firma barındıran bir sektördür. Sektörün öncü nakliyat şirketlerinden olarak İstanbul ev taşıma işlemini bildiğimiz bileli kurumsal ve profesyonel şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Uzman personellerimiz ve geniş araç filomuz ile tüm İstanbul ehlinin hizmetinde olduğumuzu belirtelim.

Müşteriler her zaman internet üzerinden bir araştırma yaparlar fakat bu araştırmayı yarım yamalak yaparak nakliyat hizmetlerinin hüsranla bitmesine zemin hazırlarlar. Detaylı araştırma yapan kişiler sektörün farkında olup neyin nasıl olduğunu sargı malzemelerine kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşup, öğrenip bu şekilde evden eve nakliyat firmaları ile anlaşır.

İstanbul Nakliyat hizmetlerimiz sadece ev nakliyat ile sınırlı olduğunu düşünmeyin bunların yanı sıra asansörlü evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ev taşıma , eşya depolama, ofis ve iş yeri nakliyat gibi bir çok alanda faaliyet gösteriyoruz. Uygun fiyat poliçemiz ile kurumsallık ve profesyonelliğimizin harmanlanıp müşterilere sunulması onları cezbedip kurumsal nakliye şirketi bulduklarına ikna edebilir. Tanrıverdi olarak 1985 yılından beri İstanbul'da faaliyet gösteriyoruz. Maltepe, Pendik, Beykoz, Kurtköy, Kadıköy gibi bir çok yerde ofislerimiz ve depolarımız mevcuttur. Bunların yanı sıra 3 adet modüler asansör ile evden eve nakliyat hizmetleri sağlıyoruz.

İstanbul'un en nezih insanların firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Faaliyetlerimizin bir çoğu devam etmektedir. Müşterilerimize eğitim alıp nasıl daha iyi nakliyat yapılması gerektiğine dair seminer düzenleyip eğitimler vermekteyiz. Eğitimlerimizin sonucu bir çok insanın daha iyi şekilde ev veya ofis taşıyabileceğini veya depolayabileceğini deneyimliyoruz.

- Tanrıverdi Nakliyat

Evden Eve Nakliyat alanında korsan firmalara kurban olmamanız için bir çok etken bulunuyor. Müşteri olarak bu etkenlere her zaman dikkat etmelisiniz. Bu maddeleri tek tek gözden geçirip neden-sonuç ilişkisi içinde çözmelisiniz. Kurumsal ve Profesyonel Nakliyat Firması Nasıl Olmalıdır? Şu Şekilde olmalıdır;

- Kuruluşun tüm belgelerini gözden geçirip yetki, marka tescil, İSO belgelerini kontrole tabi tutmalısınız.
- Personellerin deneyimli olup olmadığını öğrenmeli eşyalarınızın kimleri taşıyacağını gayet iyi bilmelisiniz.
- Geniş araç filosuna dikkat etmeli her türlü ev, ofis eşyasını rahat ve profesyonel şekilde taşıyabileceğine inanmalısınız.
- Firmanın hizmetlerinin sigortalı, kaskolu ve son derece güvenlikli olup olmadığını araştırıp mutlaka kontrol etmeli, sözleşmede belirtin.
- Google üzerinden aratıp hakkında yapılan iyi-kötü yorumlara bakmalı, mutlaka firmayı araştırmalısınız.

evdenevenakliyat evdenevenakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz Türkiye hizmetlerinin yanı sıra Dünya'ya açılmış bir Uluslararası Evden Eve Nakliyat Lojistik şirketidir. Tanrıverdi Nakliyat - Depolama - Lojistik olarak Almanya, Türkiye, Hollanda, Yunanistan, Gürcistan, Kıbrıs gibi bir çok ülkeye sevkiyatlarımız mevcut. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları içerisinde sektörde öncü bir firma olarak bu alanda müşterilerin güvenli, kaskolu taşımacılığı mucidi TANRIVERDİ tarafından bu hizmeti almaları adına sektörün korsan şirketlerini gün yüzüne çıkarıyor. Uluslararası arena da evden eve taşıma hizmeti son derece önemlidir. Evlerinin A noktasından B noktasına kusursuz ve çok fazla güvenli şekilde sevkiyatın gerçekleşmesini ister. Müşterilere kusursuz bir paketleme ve ambalajlama hizmeti sunarak eşyalara gelebilecek zararların önlenmesi adına önceden plan ve adım atarak bu durumu önleyen Uluslararası evden eve nakliyat şirketi: TANRIVERDİ Ev Nakliye sayesinde %100 Güvenlikli ve memnuniyet ile nakliye hizmeti sunmakla görevliyiz. Şirketimiz vergi mükellefi olup en iyi Uluslararası evden eve nakliye şirketidir.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bu şartları bir müşteri olarak gözden geçirin iyice gözden geçirdikten sonra bu maddelerin her birine uygun bir firma bulabilirseniz fiyata bakmaksızın mutlaka taşınmalısınız. Tanrıverdi Nakliyat olarak bu maddelerin her birine uygun olduğumuzu düşünüyoruz. Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firmaları alanında sayısız başarımız ve iftihar ile ödüllendirilmiş hizmetlerimizi deneyimlemelisiniz. Korsan firmaların kurbanı asla olmayın! Buna son vermek için bizzat çalışmalarımız başladı. Seminerlerimize katılabilir, eğitimler alabilirsiniz. Yanı sıra eğitimlerimizde nasıl paketleme yapılır, nasıl hazırlanılır gibi bir çok eğitimde mevcuttur. Evden Eve Taşımacılık firmaları arasında lider faktörü oynayarak tüm şirketlere şah-mat yapıyoruz.

Ev Taşıma Firması

İstanbul'un en nezih insanlarının tercihi ev taşıma şirketi olarak profesyonel paketleme, uzman personel, geniş araç filosu ile tüm Türkiye'nin 7/24 evden eve taşımacılık işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ev taşıma oldukça zahmet gerektirdiği için emine ellere yani profesyonellere bırakılmalıdır. Bırakılmaması sonucu bir çok sorun ortaya çıkabilir. Bu sorunlar başlıca, paketleme sırasında kırılması, yanlış ambalaj sonucu çizilme, küçük araca sığmaması, komisyoncular gibi bir çok nedenlerden sadece bir kaçı bunlardır. Firmamızın bu sektörde yakaladığı başarı profesyonel ev taşıma şirketleri arasında öncü kuruluş olmasının zeminidir.

İstanbul Nakliyat

İstanbul'da bulunup bu ile özel şehirlerarası evden eve nakliyat, depolama, paketleme, asansörlü nakliyat, ofis nakliye, şehirlerarası taşıma seferlerimiz mevcuttur. İstanbul nakliyat hizmetleri.

Asansörlü Nakliyat

Tüm Türkiye'ye modüler asansörlü evden eve nakliyat hizmetini getiren firmamız bu büyük yeniliği 3 adet modüler asansörler günümüzde faaliyet göstermektedir.

Eşya Depolama

Daha sonra kullanacağınız şu anlık fazla olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızın profesyonel, sigortalı ve 7/24 güvenlikli şekilde depolayabilirsiniz.

Ofis İş Yeri Taşımacılığı

Kurumsal ve profesyonel çeşitli şirketlerin ofislerini son derece titiz ve kurumsal olarak nakliyatını yaparız. Evden eve nakliyat İstanbul ve tüm Türkiye ehline ofis iş yeri taşıma faaliyetleri.

Uluslararası Nakliyat

Tüm uluslarası nakliyat , depolama, asansörlü ev taşıma işlemlerinde uygun ve indirimli fiyatlara ev ofis taşıma veya depolama hizmetleri alabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat

Uzman şoförler ve tır veya büyük boy araçlarımız ile Türkiye'nin her yerine ev, ofis taşıma ve evden eve nakliyat sunuyoruz. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Alanında Lideriz.


Ev taşıma şartlarını bir müşteri olarak gözden geçirin iyice gözden geçirdikten sonra bu maddelerin her birine uygun bir firma bulabilirseniz fiyata bakmaksızın mutlaka taşınmalısınız. Tanrıverdi Nakliyat olarak bu maddelerin her birine uygun olduğumuzu düşünüyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat alanında sayısız başarımız ve iftihar ile ödüllendirilmiş hizmetlerimizi deneyimlemelisiniz. Korsan firmaların kurbanı asla olmayın! Buna son vermek için bizzat çalışmalarımız başladı. Seminerlerimize katılabilir, eğitimler alabilirsiniz. Yanı sıra eğitimlerimizde nasıl paketleme yapılır, nasıl hazırlanılır gibi bir çok eğitimde mevcuttur. Evden Eve nakliyat firmaları arasında lider faktörü oynayarak tüm şirketlere şah-mat yapıyoruz. Ev Taşıuma firması arayışında iseniz TANRIVERDİ tam size göre kusursuz bir taşımacılık hizmeti, büyük hizmet ağı, uzman personeller, geniş araç filosu, 7/24 müşteri desteği, paketleme, ambalajlama malzemeler, modern taşıma faaliyetleri hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Nakliyat fiyatları 2022 ekonomik kriz nedeniyle artış göstermesine rağmen değerli insanlarımızı, kamu görevlileri, şehit ve gazi yakınlarına özel %10 İndirimli fırsatlar sunarak bu zor dönemlerimize yanınızda olup en büyük destekçiniz olduğumuzu belirtelim.

Evden Eve Taşımacılık

İstanbul'un en nezih insanlarının tercihi evden eve nakliyat şirketi olarak profesyonel paketleme, uzman personel, geniş araç filosu ile tüm Türkiye'nin 7/24 evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Evden Eve Nakliyat oldukça zahmet gerektirdiği için emine ellere yani profesyonellere bırakılmalıdır. Bırakılmaması sonucu bir çok sorun ortaya çıkabilir. Bu sorunlar başlıca, paketleme sırasında kırılması, yanlış ambalaj sonucu çizilme, küçük araca sığmaması, komisyoncular gibi bir çok nedenlerden sadece bir kaçı bunlardır. Firmamızın bu sektörde yakaladığı başarı profesyonel ev taşıma şirketleri arasında öncü kuruluş olmasının zeminidir. Her nakliyat şirketinin sunduğu hizmet ağı farklıdır. Bazıları çok dar, bazıları çok geniştir. Tanrıverdi evden eve nakliyat firması olarak hizmet ağımız dünya genelinde en büyük hizmet ağına sahiptir. Diğer firmaların aksine hizmetten önce müşterilerimizin zorlanmaması adına fiyat konusunda büyük bir tolerans gösteriyoruz.


Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat alanında sayısız başarılara imza atmış firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Ev taşıma işlemini kurallarına uygun işin ehli uzman personeller ve geniş araç filosu ile sigortalı şekilde gerçekleştirmemiz bu firmalar arasında bulunmamızın nedenlerinden sadece birkaçıdır. İstanbul evden eve nakliyat şirketi arayışında olan müşteriler mutlaka detaylı bir araştırma yapmalıdır. Google üzerinden çıkan her hangi bir reklamdan yararlanıp evini taşıttırmaya çalışırsa %90 bu evden eve nakliyat hizmeti sorunlu olabilir.

Korsan nakliyat firmalarının kurbanı olmak istemiyorsanız "fiyata değil kaliteye bakmalısınız" bunu yaparsanız elinizi hiç bir şeye sürmeden profesyonel evden eve nakliyat deneyimi yaşayabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen 2 müşteri tipi vardır. Bunlar şu şekildedir. "Ucuz olsun da nasıl olursa olsun" diye düşünenler ve "kaliteli olsun da nasıl olursa olsun" şeklinde düşünenler olarak ikiye ayrılır.

Ucuz olsun da nasıl olursa olsun şeklinde düşünen müşterilerin her zaman başarısız bir İstanbul Nakliyat hizmeti alma oranı %98dir. Eşyalarının kırılması istemeyen profesyonelce paketlenip sarılmasını isteyen fiyatı Evden Eve Nakliyat firmaları arasında TANRIVERDİ Nakliye tarafını tercih etmenizin bir çok nedeni vardır. Sigortalı şekilde gerçekleştirdiğimiz ev, ofis taşıma ve depolama hizmetleri sayesinde maddi ve manevi değere sahip olan eşyalarınızın zararları firmamız ve sigorta acentemiz tarafından karşılanmaktadır.

Yeni eve eşyaların sizin dileğiniz doğrultusunda yerleştirilip anahtar teslim yapar. En iyi evden eve nakliyat firması arayışınız sırasında karşınıza çıkmamız asla tesadüf değildir. İstanbul ev taşıma yazdığınızda karşınıza çıkacak şirketler bu işin ehli firmalardır. Evden eve nakliyatta dikkat edilmesi gerekenler bazı şeyler vardır bunlar ise şöyle; en önemlisi olarak adlandırabileceğimiz eşya paketlemedir. Yanlış paketleme sonucu sizin için maddi & manevi değeri olacak eşyalar zarar görebilir. Diğeri ise eşyaların yerleşimidir. Tablo, aksesuar gibi şeyleri yapmayan evden eve nakliyat firmamız dileğiniz doğrultusunda yerleşimi yapar. TV, Buzdolabı, çamaşır makinesi beyaz eşyaların yerleşimi de yapılmaktadır.

Profesyonel şekilde evden eve nakliyat hizmeti almak için ulaşmayı unutmayınız. Avrupa standartları üzerinde evden eve nakliyat firması olarak değerli müşteriler için şirketimiz indirimli ve cazip fiyatları ile müşterilerin gönlünde taht kuran bir nakliyat firması olmuştur. Evinizi taşıttırmaya karar verdiyseniz en önemlisi olan doğru ev taşıma ve nakliyat firması seçimi yapmaktır. Biz bu sırada karşınıza çıkıyoruz. Firmayı karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey sözleşmeyi imzalamak olacaktır. Sigortalı ve güvenli nakliyat için gerekli olan bu sözleşme kaskoda içeriyor. Taşınma günü geldiğinde nakliyat aracı kapınıza yanaşır. Daha sonra eşyaların paketlenme aşamasına geçilir, tüm eşyalarınız her türlü çarpışma durumunda kırılmayacak, zarar görmeyecek şekilde paketlendikten sonra evden eve aracına yerleştirilmesi için taşınır.

Evden Eve Nakliyat zahmetli bir işlem olmakla birlikte bazen epey pahalı olabiliyor. Ucuz nakliyat firmalarının yanı sıra pahalı veren nakliyat firmaları da mevcuttur. Her şeyin tam ortası olması gerekirken ucuz veya pahalı fiyatlandırma yapmak profesyonelliğe yakışmayan hareketlerdir. evden eve nakliyat firması olarak uygun fiyat politikamız sayesinde siz değerli insanlara en uygun fiyatlara ev taşıma sunmak için her geçen gün sektörde daha çok araştırma yapıyoruz. Firmamız evden eve nakliyat sektörünün yüz karası firmalardan olmayıp aralarından en iyi nakliyat firması unvanını da bizzat elinde tutmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat öncesi iyi şekilde hazırlanmak gerekir. Taşınma öncesi keşif ve ambalaj malzemesi sağlıyoruz. Eğer ki müşteriler paketleme vs. işlerini yapmak istemiyorsa uzman personellerimize bırakıp sırtını bir köşeye yaslayıp elini hiç bir şeye sürmeden taşınmayı seyredebilir. Evden eve nakliyat şirketleri arasında seçim yaparken yukarıda ki yazımızdan yardım alabilirsiniz. Yardım alarak en iyi nakliye şirketi ne varacağınıza emin olabilirsiniz. Eğitim seminerlerimize katılmayı unutmayın.

Bir çok müşteri Sigortalı evden eve nakliyat gerçekleştirirken aldığı hizmet dahilinde sigorta olmasını sorun ediyor. Sigorta olmaması müşteriler adına büyük sıkıntılar çıkarabilir. Eşyalara gelebilecek zararların firma tarafından karşılanmaması üstüne sigorta olmaması ortada kalmanıza neden olacaktır. Bu nedenle nakliye şirketi seçerken mutlaka Sigortalı nakliyat sunduğuna emine olmalı ve eşyalarınıza gelebilecek zararların arkasında duracak bir firma bulmalısınız. Bunun hakkında kısa bir araştırmadan sonra bizi bulacağınıza eminiz. TANRIVERDİ olarak 35+ yıllık tecrübe ve birikim ile hareket edip her evden eve taşımacılık faaliyetinde bu birikim ve tecrübeyi müşterilerimize aktararak sorunsuz bir ev taşıma almalarınız sağlıyoruz. Sağladığımız bu hizmet ağını başka hiç bir nakliyat firmasını sunmadığına yemin edebilir ve kanıtlayabiliriz.

Evden Eve Nakliyat İstanbul |  TANRIVERDİ Uluslararası Ev Taşıma Firması
Şimdi Ara Whatsapp Hattı
dijital pazarlama
Yukarı